תקנון האתר

ברוכים הבאים ל-Temzol.com קהילת טמו ישראל בעברית Temu Israel

שלום, ותודה שבחרתם ב-Temzol.com. על ידי גישה ושימוש באתר האינטרנט שלנו, אתם עושים צעד לקראת שפע של מידע שנאסף מרחבי האינטרנט. לפני שאתם צוללים לתוכן שאצרנו, אנו מבקשים מכם להכיר את תנאי השימוש המסדירים את החוויה שלכם באתר שלנו.

המחויבות שלנו לשלמות המידע

ב-Temzol.com, אנו שואפים להביא לכם מגוון רחב של מידע על ידי איסוף תוכן ממקורות חיצוניים שונים. בעוד שאנו שואפים להציג מידע שהוא שלם, עדכני ואמין ככל האפשר, שימו לב שאנו לא יכולים להבטיח את הדיוק או האמינות של המידע המסופק. אנו ממליצים לכם לגשת לתוכן בעין בוחנת ולאמת מידע באופן עצמאי לפי הצורך.

זכויות קניין רוחני

החוויה הייחודית שמציע Temzol.com מוגנת על ידי זכויות קניין רוחני, הכוללות את קוד המחשב של האתר, קבצי טקסט, סימנים מסחריים, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות. זכויות אלה מוחזקות באופן בלעדי על ידי בעלי Temzol.com. אנו מזכירים לכם שאסור להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור חלק כלשהו מתוכן האתר שלנו לצד שלישי ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב ממנהלי האתר שלנו.

קישורים חיצוניים ותוכן

במסע שלכם דרך Temzol.com, תיתקלו בקישורים לאתרים חיצוניים שונים. חשוב לציין שקישורים אלה אינם משמשים כהסכמה לתוכן הנמצא באתרים אלו. איננו נושאים באחריות לדיוק או לאמינות המידע באתרים חיצוניים אלה, ולא לכל תוצאה שעלולה לנבוע משימוש או הסתמכות עליהם. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להוסיף, לשנות ולהסיר קישורים לפי שיקול דעתנו.

מידע מסחרי

Temzol.com עשוי להציג מידע מסחרי, כולל באנרים, מודעות ומוצרים למכירה. איננו מאמתים את הדיוק או האמינות של פרסומים מסחריים אלה.

האחריות לתוכן הפרסומים הללו מוטלת אך ורק על הגוף המנפיק. אנא שימו לב ש-Temzol.com אינה צד בכל עסקה שעלולה להתרחש בין משתמשים למפרסמים, ואיננו נושאים באחריות לתוצאות שעלולות לנבוע מעסקאות כאלה.

ההסכם שלך

על ידי השימוש ב-Temzol.com, את/ה מאשר את הסכמתך לתנאים אלה. אנו מחויבים לספק פלטפורמה שמעשירה את החוויה המקוונת שלך תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה וכבוד לקניין רוחני. חקור, למד וגלה בביטחון ב-Temzol.com.

תודה על ההבנה והשיתוף פעולה. ברוכים הבאים!