הליך החזרת פריטים והחזר כספי ב-TEMU​

כל מה שצריך לדעת על החזרת פריטים ומוצרים ב-TEMU, מדריך מפורט כולל מידע על זכאות למשלוח החזרה חינם, איתור תווית ההחזרה והבנת אופן עיבוד ההחזר הכספי. נציין שזה מידע מתוך טמו שרלוונטי לתאריך ה-9/5/2024. חשוב להתעדכן במדיניות ההחזרים באתר טמו עצמו, שעשויה להשתנות.

כיצד להחזיר פריטים ב-TEMU?

קודם כל, אתם צריכים ליזום בקשה להחזר. היכנסו לחשבון Temu שלכם דרך האתר או האפליקציה. לחצו על "ההזמנות שלי" ובחרו את ההזמנה שברצונכם להחזיר על ידי לחיצה על כפתור "החזרה/החזר כספי".

לאחר מכן, תתבקשו לבחור את המוצרים שאתם רוצים להחזיר ולציין את סיבת ההחזרה. ייתכן שתתבקשו לספק מידע נוסף הקשור להזמנה כמו תמונות או סרטונים. לאחר מכן, תחליטו על שיטת ההחזר המועדפת עליכם – כזיכוי לקנייה הבאה ב-Temu או בחזרה לאמצעי התשלום שלכם (כרטיס אשראי, פייפל וכו').

עבור פריטים שתצטרכו להחזיר חזרה ל-Temu, הם נותנים 'תווית החזרה' שתצטרכו להדפיס (יש מקרים שגולשים דיווחו לנו שהשליח הגיע עם תווית – אך לא היינו מסתמכים על זה, אלא אם כן יש לכם דרך לוודא זאת מול השליח). ודאו לארוז את כל הפריטים להחזרה יחד, צרפו את התווית ותמסרו אותה בחזרה לשליח או לנקודת Gaash/Runner Express הקרובה אליכם. זכרו, חבילת ההחזרה שלכם צריכה להישלח תוך 14 יום לאחר הגשת הבקשה.

תנאים למשלוח חזרה בחינם

Temu מציעה את היתרון של משלוח חזרה חינם בתנאים מסוימים: ההחזרה הראשונה תוך 90 יום ממועד הרכישה זכאית למשלוח חזרה חינם.

עבור הזמנות שבוצעו לאחר 29/08/2023, חלון ההחזרות החינמיות מתרחב ל-120 יום ממועד הרכישה, אך עשוי להשתנות בכל עת.

Temu מציעה לאחד פריטי החזרה למשלוח אחד כדי להימנע מעמלות מרובות. עם זאת, עבור החזרות נוספות מאותה הזמנה לאחר ההחזרה החינמית הראשונה, ינוכה דמי משלוח סמליים של ₪5.50 מההחזר הכספי שלכם.

מציאת תווית ההחזרה

לאחר שפתחת בהצלחה בקשת ההחזר ב-Temu, כדי למצוא ולהדפיס את תווית ההחזרה, היכנסו אל "ההזמנות שלי". שם, לחצו על "כל ההזמנות", ולאחר מכן "הדפס תווית החזרה והתחל החזרה". לחלופין, תוכל לגשת לתווית ישירות על ידי לחיצה על "החזרות" ולאחר מכן בחירה באפשרות "הדפס תווית החזרה".

זכאות להחזרת מוצרים

ישנם תנאים ספציפיים שבהם מוצר או פריט עשוי שלא להיות זכאי להחזרה. פריטי לבוש שנלבשו, כובסו או ניזוקו לאחר המשלוח – אינם זכאים להחזרה. באופן דומה, מוצרים שהוסרו מהם התוויות או מדבקות אינם ניתנים להחזרה. בנוסף, פריטים המסומנים במפורש כלא ניתנים להחזרה בעת הרכישה והזמנות הכוללות מתנות חינם – פטורים גם הם מהחזרות.

חשוב שתבדקו את תנאים אלה לפני תחילת החזרה כדי להבטיח תהליך חלק ומוצלח.

לוח זמנים להחזרה

מדגישים שוב שלאחר שהגשתם את הבקשה להחזר, קיימת הוראה לפיה אתם צריכים לשלוח את המוצרים בחזרה תוך 14 יום ממועד הבקשה. אי עמידה בלוח זמנים זה עלולה לגרום לסגירת תהליך ההחזרה.

החזר כספי

עם החזרת הפריטים בהצלחה, Temu יוזמים את תהליך ההחזר הכספי. יש לכם אפשרות לקבל את ההחזר כקרדיט ב-Temu למימוש לקנייה הבאה (ההחזר הוא מיידי מיידי ואין לו תאריך תפוגה), או החזר כספי חזרה לכרטיס האשראי ממנו רכשתם, פעולה שעשויה להימשך 5-14 ימי עסקים (עד 30 יום) בהתאם לאמצעי התשלום.

חשוב לציין כי דמי המשלוח המקוריים אינם ניתנים להחזרה אלא אם ההחזר הוא תוצאה של שגיאת Temu. בנוסף, כל עלויות הביטוח אינן ניתנות להחזרה. Temu עשויה להציע החזר מתקדם בהתבסס על היסטוריית הרכישות שלכם ולפי שיקול דעתה.

ואנחנו שוב מדגישים, יש לקרוא את מדיניות המשלוחים באתר TEMU, שכן היא עשויה להשתנות בכל עת.

קניות נעימות 🙂

קוד קופון 30% לקניות ב-TEMU בתוקף: acs989191

למבצעים החדשים ב-TEMU לחצו כאן

שתפו לחברים:

תוכן עניינים

4 Responses

  1. היי. עשיתי את בקשת ההחזר. הדפסתי את תווית ההחזרה , אבל למי מחזירים או איך ? – דרך דואר ישראל? איזה שליח צריך להגיע? מי יצור קשר? ואם לא יצרו קשר? ומה זה – "צרפו את התווית ותמסרו אותה בחזרה לשליח או לנקודת Gaash/Runner Express הקרובה אליכם"
    תודה

    1. היי קרן, ממה שראינו באמת מחזירים דרך דואר ישראל. אם קבלת הודעה שתמסרי לנקודת החזרה מסוימת ואת לא מבינה איך, צרי קשר עם TEMU דרך שירות הלקוחות שלהם. יש להם שירות מצוין בצאט אונליין שעונים תוך דקות. היכנסי לקישור הבא והצאט נמצא בתחתית האתר בכותרת "יצירת קשר". אנחנו לא גורם רשמי של טימו, אלא רק קהילת קונים שאוהבים את טימו ונותנים המלצות 🙂

  2. אם מחזירים מפני שהבגד קטן/ גדול או לא יושב יפה. לא מקבלים חזרה את הכסף ?

    1. היי אמירה, ממה שידוע לנו – אחרי שהפריט מגיע למחסני החברה והוא נבדק שהוא תקין – תקבלי החזרי כספי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד מדריכים טובים: